Tootja: Sony
Mudel: 9255284
EAN: 0711719255284
Sony PlayStation 3 12GB r+ 2 Dualshock 3. Platvorm: PlayStation 3, Toote värv: Punane, Sisemälu: 256 MB. Sisemine mälumaht: 12 GB, Optilise seadme tüüp: Blu-ray. Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, WiFi-standardid: 802.11b, 802.11g, Bluetoothi versioon: 2.0+EDR. Toetatud videorežiimid: 1080i, 1080p, 576i, 576p, 720p. Võimsustarve (tüüpiline): 250 W, AC-sisendpinge: 220-240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Platvorm | PlayStation 3 |
| Sisemälu | 256 MB |
| Sisemälu tüüp | XDR |
| Protsessori mudel | IBM Cell Broadband Engine |
| Graafikaprotsessor | RSX |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR3 |
| Toote värv | Punane |
| Videomälu | 256 MB |
| Salvesti | |
| Sisemine mälumaht | 12 GB |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| Sisseehitatud optiline draiv | Jah |
| Optilise seadme tüüp | Blu-ray |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11b, 802.11g |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 2.0+EDR |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Multimeedia | |
| Toetatud videorežiimid | 1080i, 1080p, 576i, 576p, 720p |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 290 mm |
| Sügavus | 230 mm |
| Kõrgus | 60 mm |
| Kaal | 2,1 kg |
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Digitaalne video koaksiaalväljund | 1 |
| AC (toide) sisend | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Pakendi sisu | |
| Kaasasolevate mängupultide arv | 2 |
| Videomäng kaasa arvatud | Ei |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 250 W |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |