Tootja: Hasbro
Mudel: F30405X0
EAN: 5010993974849
Transformers F30405X0. Toote tüüp: Kollektsioneeritav tegevusfiguur, Põhineb: Filmid ja teleseriaalid, Teema: Transformers. EU TSD hoiatus: Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele. Kõrgus: 140 mm, Kaal: 82 g, Pakendi laius: 140 mm. Kasutusjuhendi keeled: Multi, Pakendi tüüp: Lahtine karp, Keeled pakendil: Multi. Põhikasti (välimise) laius: 264 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 371 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 152 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Kollektsioneeritav tegevusfiguur |
| Toote värv | Must |
| Materjal | Plast |
| Põhineb | Filmid ja teleseriaalid |
| Teema | Transformers |
| Tegelaskuju | Kickback |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Sisestatav konnektor |
| Soovitatav vanus (min) | 8 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 99 aasta(t) |
| Heliefektide tugi | |
| Valgusefektid | |
| Aasta | 2021 |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 140 mm |
| Kaal | 82 g |
| Pakendi laius | 140 mm |
| Pakendi sügavus | 64 mm |
| Pakendi kõrgus | 219 mm |
| Pakendi ruumala | 1861 cm³ |
| Pakendi kaal | 160 g |
| Pakendi sisu | |
| Kasutusjuhendi keeled | Multi |
| Pakendi tüüp | Lahtine karp |
| Keeled pakendil | Multi |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Toetatud keeled | Ei ole saadaval |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 264 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 371 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 152 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 8 tk |
| Peamise pakendi netokaal | 656 g |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,52 kg |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 05010993989300 |
| Põhikasti (välimine) maht | 15000 cm³ |