Tootja: Hasbro
Mudel: F38575X0
EAN: 5010994134693
Marvel F38575X0. Toote tüüp: Mängutegelane, Põhineb: Filmid ja teleseriaalid, Toote värv: Mitmevärviline. EU TSD hoiatus: Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele, Ohutusjuhised: Vanaf 4 jaar. WAARSCHUWING: VERSTIKKINGSGEVAAR - kleine onderdelen. Niet geschikt voor kinderen.... Kõrgus: 152,4 mm, Kaal: 113 g, Pakendi laius: 236 mm. Kaasas olevate tarvikute arv: 3 tk, Pakendi tüüp: Aknaga karp, Pakendi sisu: Inhoud: figuur, 3 accessoires, 1 bouwstuk voor extra figuur. Põhikasti (välimise) laius: 158,8 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 487,4 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 281 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Tegevuskujud Hasbro F38575X0 3 Tükid, osad | €35.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Mängutegelane |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Põhineb | Filmid ja teleseriaalid |
| Litsents | Marvel |
| Tegelaskuju | Ms. Marvel |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 99 aasta(t) |
| Aasta | 2022 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas olevate tarvikute arv | 3 tk |
| Pakendi tüüp | Aknaga karp |
| Pakendi sisu | Inhoud: figuur, 3 accessoires, 1 bouwstuk voor extra figuur |
| Keeled pakendil | Multi |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 152,4 mm |
| Kaal | 113 g |
| Pakendi laius | 236 mm |
| Pakendi sügavus | 63,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 266,7 mm |
| Pakendi kaal | 152,4 g |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Ohutusjuhised | Vanaf 4 jaar. WAARSCHUWING: VERSTIKKINGSGEVAAR - kleine onderdelen. Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar. |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 158,8 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 487,4 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 281 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 8 tk |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 2,15 kg |
| Peamise pakendi netokaal | 904 g |
| Põhikasti (välimine) maht | 21000 cm³ |