Tootja: Hasbro
Mudel: F60605X0
EAN: 5010994164621
Indiana Jones . Toote tüüp: Mängutegelane, Teema: Indiana Jones, Toote värv: Mitmevärviline. EU TSD hoiatus: Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele, Väikesed osad. Lämbumise oht. Kõrgus: 159 mm, Kaal: 89 g, Pakendi laius: 171 mm. Komplektis sisalduvad lisad: Relv, Pakendi tüüp: Kinnine karp, Keeled pakendil: Multi. Põhikasti (välimise) laius: 206 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 260 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 238 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Mängutegelane |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Teema | Indiana Jones |
| Litsents | Lucasfilm |
| Tegelaskuju | Indiana Jones |
| Soovitatav sugu | Poiss |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 99 aasta(t) |
| Aasta | 2022 |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Pakendi sisu | |
| Komplektis sisalduvad lisad | Relv |
| Pakendi tüüp | Kinnine karp |
| Keeled pakendil | Multi |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 159 mm |
| Kaal | 89 g |
| Pakendi laius | 171 mm |
| Pakendi sügavus | 49,2 mm |
| Pakendi kõrgus | 263,5 mm |
| Pakendi kaal | 127 g |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele, Väikesed osad. Lämbumise oht |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 206 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 260 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 238 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 8 tk |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,56 kg |
| Peamise pakendi netokaal | 712 g |