Tootja: Spin Master
Mudel: 6064933
EAN: 0778988432365
Wizarding World Harry Potter Magical Minis Diagon Alley. Tüüp: Märul/seiklus, Soovitatav vanus (min): 6 aasta(t). Aku tüüp: AAA. Toote värv: Mitmevärviline
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Wizarding World Harry Potter Magical Minis Diagon Alley | €52.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Märul/seiklus |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Soovitatav vanus (min) | 6 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Kaasas mängufiguur(id) | Jah |
| Mängukujukese tüüp | Inimesed, Koduloomad |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 466,1 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 156 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 348 mm |
| Peamise pakendi netokaal | 2,88 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 893000 cm³ |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | Jah |
| Aku tüüp | AAA |
| Toetatud akude arv | 3 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 457,2 mm |
| Pakendi sügavus | 69,8 mm |
| Pakendi kõrgus | 330,2 mm |
| Pakendi kaal | 1,44 kg |