| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
VTECH Tut Tut Baby Flitzer Freizeitpark - 80-156904 | €72.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Auto ja võidusõit |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Soovitatav vanus (min) | 1 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 5 aasta(t) |
| Meloodiate arv | 21 |
| Laulude arv | 5 |
| Heli | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas sõidurada | |
| Kaasas auto | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Kaasasolevate autode arv | 1 |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Toetatud akude arv | 4 |
| Aku tüüp | AAA |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 760 mm |
| Laius | 800 mm |
| Sügavus | 620 mm |
| Kaal | 6 kg |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Laulude õppimine, Muusikaõpe |