Tootja: Sylvanian Families
Mudel: 5096
EAN: 5054131050965
Sylvanian Families 5096. Soovitatav vanus (min): 3 aasta(t), Soovitatav vanus (max): 99 aasta(t), Maksimaalne mängijate arv: 1, Toote värv: Mitmevärviline, Materjal: Polüstüreen, Polüvinüülkloriid (PVC)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ibs.it |
Studio Medico | €51.01 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Polüstüreen, Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 99 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Maksimaalne mängijate arv | 1 |
| Kaasas mängufiguur(id) | Ei |
| Kokkupanek vajalik | Ei |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti laius | 31,5 cm |
| Transpordikasti pikkus | 18 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 22,2 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 900 g |
| Põhikasti (välimise) laius | 654 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 584 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 273 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 7,61 kg |
| Peamise pakendi netokaal | 6,35 kg |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 10 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 2 tk |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 180 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 83 kg |
| Kaubaaluste tüüp | 800 x 1200 mm |
| Kihid kaubaaluse kohta | 5 tk |
| Pakendi sisu | |
| Tükkide arv | 45 tk |
| Pakendi sisu | Includes over 45 pieces |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Sihtrühm | Children |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | Jah |
| Juhendi keeled (ISO 639 formaat) | Multi |
| Pakendi keeled (ISO 639 formaat) | Inglise keel |
| Kaubandusliku üksuse tüüp | Üksik jaemüügiühik |
| Toote tollikood (TARIC) | 9503009590 |
| (cdm) varuosade saadavusperiood | 12 |
| (cdm) vanemate kohalolek | Ei |
| (cdm) Arenenud võimed | Kujutlusvõime |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 220 mm |
| Laius | 285 mm |
| Kõrgus | 145 mm |
| Kaal | 600 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 320 mm |
| Pakendi sügavus | 195 mm |
| Pakendi kõrgus | 260 mm |
| Pakendi kaal | 1,1 kg |
| Pakendi tüüp | Kinnine karp |