Tootja: Polly Pocket
Mudel: GVL88
EAN: 0887961929744
Polly Pocket Unicorn Party. Tüüp: Märul/seiklus, Soovitatav vanus (min): 4 aasta(t), Soovitatav vanus (max): 8 aasta(t), Minimaalne mängijate arv: 1, Toote värv: Mitmevärviline, Materjal: Plast
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Märul/seiklus |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Plast |
| Looma tüüp | Ükssarv |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 8 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Aasta | 2022 |
| Kokkupanek vajalik | Ei |
| Toetatud keeled | Multi |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | Ei |
| Tükkide arv | 25 tk |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10887961929741 |
| Põhikasti (välimise) laius | 212 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 370 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 325 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 2,39 kg |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 60 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 60 tk |
| Põhikasti (välimine) maht | 25500 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10887961929741 |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 120 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 4 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 120 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 2046 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 4403 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 6227 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 6672 tk |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 2 kg |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Ohutusjuhised | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (min) | 48 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (max) | 120 kuu(d) |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 360 mm |
| Pakendi sügavus | 101 mm |
| Pakendi kõrgus | 308 mm |
| Pakendi kaal | 1,19 kg |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi ruumala | 10667,9787 cm³ |
| Pakendi tüüp | Aknaga karp |
| Tehnilised andmed | |
| Virnastatavate aluste arv | 55 tk |