Tootja: Polly Pocket
Mudel: GYK91
EAN: 0887961974560
Polly Pocket GYK91. Tüüp: Märul/seiklus, Soovitatav vanus (min): 4 aasta(t), Minimaalne mängijate arv: 1, Toote värv: Mitmevärviline
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Märul/seiklus |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Soovituslik kasutus | Hoonesisene |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Kaasas mängufiguur(id) | |
| Aasta | 2022 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 887961974560 |
| Põhikasti (välimise) laius | 85,7 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 422,3 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 368,3 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 2 kg |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 102 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 102 tk |
| Põhikasti (välimine) maht | 13300 cm³ |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 887961974560 |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 102 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 102 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 1955 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 4207 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 5949 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 6373 tk |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Peenmotoorika treening, Loova mõtlemise oskuste koolitus |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 406,4 mm |
| Pakendi sügavus | 69,8 mm |
| Pakendi kõrgus | 355,6 mm |
| Pakendi kaal | 1,6 kg |
| Pakendi ruumala | 10094,4314 cm³ |