Tootja: Matchbox
Mudel: HCN34
EAN: 0194735015658
Matchbox Action Drivers HCN34. Tüüp: Lennujaam ja lennuk, Soovitatav vanus (min): 3 aasta(t), Minimaalne mängijate arv: 1, Heli. Aku tüüp: LR44. Akud kaasa arvatud. Toote värv: Mitmevärviline, Materjal: Plast
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Mattel MB HCN34 WB2 | €61.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Lennujaam ja lennuk |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Plast |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Skaala | 1:64 |
| Rollimäng | Jah |
| Aasta | 2022 |
| Heli | Jah |
| Kokkupanek vajalik | Jah |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas auto | Jah |
| Akud kaasa arvatud | Jah |
| Kaasasolevate autode arv | 1 |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10194735015655 |
| Põhikasti (välimise) laius | 222,3 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 422,3 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 368,3 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 2,84 kg |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 39 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 39 tk |
| Põhikasti (välimine) maht | 34600 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10194735015655 |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 78 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 3 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 78 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 1507 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 3243 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 4586 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 4914 tk |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | Jah |
| Aku tüüp | LR44 |
| Toetatud akude arv | 3 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 218,4 mm |
| Sügavus | 698,5 mm |
| Laius | 349,3 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (max) | 108 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (min) | 36 kuu(d) |
| Hoiatussilt | |
| Ohutusjuhised | WARNING: Not suitable for children under 36 months. WARNING: Contains button or coin cell battery. Hazardous if swallowed – see instructions. Adult assembly required. |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 406,4 mm |
| Pakendi sügavus | 101,6 mm |
| Pakendi kõrgus | 355,6 mm |
| Pakendi kaal | 1,29 kg |
| Pakendi ruumala | 14682,8093 cm³ |
| Pakendi tüüp | Aknaga karp |
| Tehnilised andmed | |
| Virnastatavate aluste arv | 55 tk |