| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ibs.it |
Peppa Pig I Playset di Peppa Pig. Pianoforte | €14.24 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Märul/seiklus |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Plast |
| Teema | Peppa Pig |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 99 aasta(t) |
| Soovituslik kasutus | Hoonesisene |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Mängukujukese tüüp | Farmiloom |
| Kaasas mängufiguur(id) | |
| Mängutegelaste arv | 2 tk |
| Aasta | 2021 |
| Toetatud keeled | Ei ole saadaval |
| Päritoluriik | India |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 221 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 261,6 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 177,8 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 674 g |
| Peamise pakendi netokaal | 436 g |
| Põhikasti (välimine) maht | 10000 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 05010993864966 |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Sihtrühm | Children |
| Kasutusjuhendi keeled | Multi |
| Keeled pakendil | Multi |
| Heliefektide tugi | |
| Valgusefektid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 109 g |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Peenmotoorika treening, Motoorika treenimine, Loova mõtlemise oskuste koolitus, Kujutlusvõime arendamine |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 215,9 mm |
| Pakendi sügavus | 63,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 200 mm |
| Pakendi kaal | 205 g |
| Pakendi ruumala | 2570 cm³ |
| Pakendi tüüp | Lahtine karp |