Tootja: Fisher-Price
Mudel: HRC60
EAN: 0194735172917
Fisher-Price Little People HRC60. Tüüp: Auto ja linn, Soovitatav vanus (min): 1 aasta(t), Soovitatav vanus (max): 5 aasta(t). Aku tüüp: AA. Akud kaasa arvatud. Toote värv: Mitmevärviline, Materjal: Plast
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Fisher-Price Little People Light-Up Learning Garage | €64.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Auto ja linn |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Plast |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav vanus (min) | 1 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 5 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Mängukujukese tüüp | Inimesed |
| Kaasas mängufiguur(id) | Jah |
| Mängutegelaste arv | 2 tk |
| Kokkupanek vajalik | Jah |
| Toetatud keeled | Taani, Inglise keel, Norra, Soome, Rootsi |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas sõidurada | Jah |
| Kaasas auto | Jah |
| Akud kaasa arvatud | Jah |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10194735172914 |
| Põhikasti (välimise) laius | 293 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 633 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 441 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 6,41 kg |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 18 tk |
| Põhikasti (välimine) maht | 74900 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 36 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 695 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 1497 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 2116 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 2268 tk |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | Jah |
| Toetatud akude arv | 3 |
| Aku tüüp | AA |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 825 mm |
| Kõrgus | 400 mm |
| Sügavus | 254 mm |
| Kaal | 1,3 kg |
| Hoiatussilt | |
| Ohutusjuhised | Adult assembly required. |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (max) | 60 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (min) | 12 kuu(d) |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 612 mm |
| Pakendi sügavus | 135 mm |
| Pakendi kõrgus | 408 mm |
| Pakendi kaal | 3,2 kg |
| Pakendi ruumala | 33036,321 cm³ |
| Pakendi tüüp | Lahtine karp |
| Tehnilised andmed | |
| Virnastatavate aluste arv | 55 tk |