Tootja: V7
Mudel: V7K1490016GBS-LV
EAN: 5050914992231
V7 V7K1490016GBS-LV. Komponent: Sülearvuti, Sisemälu: 16 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 2 x 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR3, Mälu taktsagedus: 1866 MHz, Mälu kujutegur: 204-pin SO-DIMM, CAS-latentsusaeg: 13
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Оперативная память V7 2X8GB KIT DDR3 1866MHZ CL13 NON ECC SO DIMM PC3-14900 1.35V LEG | €43.70 |
|
www.photopoint.ee |
V7 RAM V7K1490016GBS-LV 16GB DDR3 | €46.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 16 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR3 |
| Mälu taktsagedus | 1866 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 204-pin SO-DIMM |
| CAS-latentsusaeg | 13 |
| Sertifikaat | CE |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 67,6 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 550 mm |
| Pakendi sügavus | 176 mm |
| Pakendi kõrgus | 150 mm |
| Pakendi kaal | 32 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |