Tootja: V7
Mudel: V727001GBD
EAN: 5050914959661
V7 V727001GBD. Komponent: PC/server, Sisemälu: 1 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 1 GB, Sisemälu tüüp: DDR, Mälu taktsagedus: 333 MHz, Mälu kujutegur: 184-pin DIMM, CAS-latentsusaeg: 2.5, Toote värv: Roheline
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Pamięć V7 DDR, 1 GB, 333MHz, CL2.5 (V727001GBD) | €25.98 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 1 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 1 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR |
| Mälu taktsagedus | 333 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 184-pin DIMM |
| CAS-latentsusaeg | 2.5 |
| Toote värv | Roheline |
| Sertifikaat | CE |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 170 mm |
| Pakendi sügavus | 550 mm |
| Pakendi kõrgus | 150 mm |
| Pakendi kaal | 30 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |