Tootja: Silicon Power
Mudel: SP032GXLZU320BDB
EAN: 0886576039015
Silicon Power XPOWER Turbine RGB. Komponent: PC/server, Sisemälu: 32 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 2 x 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR4, Mälu taktsagedus: 3200 MHz, Mälu kujutegur: 288-pin DIMM, CAS-latentsusaeg: 16
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SILICON POWER XPOWER TURBINE RGB | €78.80 |
|
www.pure-gaming.fr |
Silicon Power XPOWER Turbine RGB module de mémoire 32 Go 2 x 16 Go DDR4 3200 MHz | €94.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 32 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 288-pin DIMM |
| CAS-latentsusaeg | 16 |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Tagantvalgustus | |
| Tagantvalgustuse värv | Punane/roheline/sinine |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 133,4 mm |
| Kõrgus | 40,8 mm |