Tootja: Silicon Power
Mudel: SP032GBLFU266X02
EAN: 0886576059846
Silicon Power SP032GBLFU266X02. Komponent: PC/server, Sisemälu: 32 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 32 GB, Sisemälu tüüp: DDR4, Mälu taktsagedus: 2666 MHz, Mälu kujutegur: 288-pin DIMM, CAS-latentsusaeg: 19
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SILICON POWER | €72.39 |
|
www.pc21.fr |
SILICON POWER | €74.23 |
|
www.pure-gaming.fr |
Silicon Power SP032GBLFU266X02 module de mémoire 32 Go 1 x 32 Go DDR4 2666 MHz | €74.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 32 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2666 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS-latentsusaeg | 19 |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Tagantvalgustus | |
| Sertifikaat | CE, FCC, Green dot, WEEE, RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |