Tootja: Silicon Power
Mudel: SP004GBSFU240X02
EAN: 0886576059358
Silicon Power SP004GBSFU240X02. Komponent: Sülearvuti, Sisemälu: 4 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR4, Mälu taktsagedus: 2400 MHz, Mälu kujutegur: 260-pin SO-DIMM, CAS-latentsusaeg: 17
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2400 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| CAS-latentsusaeg | 17 |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Tagantvalgustus | |
| Sertifikaat | CE, FCC, Green dot, WEEE, RoHS |
| Muud funktsioonid | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |