Tootja: Samsung
Mudel: M471A2K43DB1-CTD
EAN: 0759170818228
Samsung M471A2K43DB1-CTD. Komponent: Sülearvuti, Sisemälu: 16 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 2 x 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4, Mälu taktsagedus: 2666 MHz, Mälu kujutegur: 260-pin SO-DIMM, ECC
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Samsung M471A2K43DB1-CTD mälumoodul 16 GB 2 x 8 GB DDR4 2666 MHz ECC | €157.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2666 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |