Tootja: Samsung
Mudel: M323R1GB4BB0-CQK
EAN: 5059902031082
Samsung M323R1GB4BB0-CQK. Komponent: PC, Sisemälu: 8 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR5, Mälu taktsagedus: 4800 MHz, Mälu kujutegur: 288-pin DIMM, CAS-latentsusaeg: 40
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Samsung M323R1GB4BB0-CQK mälumoodul 8 GB 1 x 8 GB DDR5 4800 MHz | €55.17 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 8 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Mälu taktsagedus | 4800 MHz |
| Komponent | PC |
| Mälu kujutegur | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS-latentsusaeg | 40 |
| Mälu pinge | 1.1 V |
| Mooduli konfiguratsioon | 1024M x 16 |
| Muud funktsioonid | |
| Kiibisüsteem | 1Rx16 |