Tootja: Samsung
Mudel: M393B2G70DB0-CMA
EAN: 4053162691629
Samsung 16GB DDR3 1866MHz. Komponent: PC/server, Sisemälu: 16 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR3, Mälu taktsagedus: 1866 MHz, Mälu kujutegur: 240-pin DIMM, CAS-latentsusaeg: 13, ECC
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
SAMSUNG MEM 16GB PC3-14900 CL13 1.5V 1866MHz | €58.89 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Registered (buffered) |
| Sisemälu | 16 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR3 |
| Mälu taktsagedus | 1866 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 240-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS-latentsusaeg | 13 |
| Mälu pinge | 1.5 V |
| Mooduli konfiguratsioon | 4096M x 72 |
| Rea tsükliaeg | 13 ns |
| Rea tsükliaja värskendus | 13 ns |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 133,3 mm |
| Sügavus | 4 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |