Tootja: QNAP
Mudel: RAM-4GDR3L-SO-1600
EAN: 0885022006694
QNAP RAM-4GDR3L-SO-1600. Komponent: PC/server, Sisemälu: 4 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR3, Mälu taktsagedus: 1600 MHz, Mälu kujutegur: 204-pin SO-DIMM, Toote värv: Roheline
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
QNAP RAM-4GDR3L-SO-1600 - Geheugen | €35.24 |
|
www.pc21.fr |
QNAP | €88.24 |
|
hiq24.de |
Qnap RAM-4GDR3L-SO-1600, Arbeitsspeicher ohne HD ohne | €88.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR3 |
| Mälu taktsagedus | 1600 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 204-pin SO-DIMM |
| Toote värv | Roheline |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 67,6 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvus | QNAP TS-x51 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |