Tootja: QNAP
Mudel: RAM-1GDR3-SO-1333
EAN: 0132017854656
QNAP 1GB DDR3-1333MHz SO-DIMM. Komponent: PC/server, Sisemälu: 1 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 1 GB, Sisemälu tüüp: DDR3, Mälu taktsagedus: 1333 MHz, Mälu kujutegur: 204-pin SO-DIMM
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
QNAP 1GB DDR3-1333MHz SO-DIMM mälumoodul 1 x 1 GB | €53.13 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 1 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 1 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR3 |
| Mälu taktsagedus | 1333 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 204-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| Mälukanalid | Ühe kanaliga |
| Päritoluriik | Taiwan |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 67,6 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |