Tootja: Origin Storage
Mudel: OM8G54800U1RX16NE11
EAN: 5059902011039
Origin Storage 8GB DDR5 4800MHz UDIMM 1Rx16 Non-ECC 1.1V. Komponent: PC/server, Sisemälu: 8 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR5, Mälu taktsagedus: 4800 MHz, Mälu kujutegur: 240-pin DIMM
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 8 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Mälu taktsagedus | 4800 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 240-pin DIMM |
| ECC | Ei |
| Mälu pingerida | 1 |
| Mälu pinge | 1.1 V |
| Tagantvalgustus | Ei |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |