Tootja: Origin Storage
Mudel: OM8G43200SO1RX8NE12
EAN: 5056006191315
Origin Storage 8GB DDR4-3200 SODIMM 1RX8 1.2V CL22. Komponent: Sülearvuti, Sisemälu: 8 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4, Mälu taktsagedus: 3200 MHz, Mälu kujutegur: 260-pin SO-DIMM, CAS-latentsusaeg: 22
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage 8GB DDR4-3200 SODIMM 1RX8 1.2V CL22 mälumoodul 1 x 8 GB 3200 MHz | €30.28 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 8 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | Ei |
| CAS-latentsusaeg | 22 |
| Mälu pingerida | 1 |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Tagantvalgustus | Ei |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |