Tootja: Origin Storage
Mudel: OM32G54800SO1RX8NE11
EAN: 5059902011206
Origin Storage 32GB DDR5 4800MHz SODIMM 1Rx8 Non-ECC 1.1V. Komponent: Sülearvuti, Sisemälu: 32 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 32 GB, Sisemälu tüüp: DDR5, Mälu taktsagedus: 4800 MHz, Mälu kujutegur: 262-pin SO-DIMM
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
RAM klēpjdatoram Origin Storage 32GB DDR5 4800MHZ SODIMM 1RX8 - OReol.eu | €144.00 |
|
eltek.lv |
Pamięć do laptopa Origin 32GB DDR5 4800MHZ SODIMM 1RX8 | €157.93 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 32 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Mälu taktsagedus | 4800 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 262-pin SO-DIMM |
| ECC | Ei |
| Mälu pingerida | 1 |
| Mälu pinge | 1.1 V |
| Tagantvalgustus | Ei |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |