Tootja: Origin Storage
Mudel: OM32G43200U2RX8NE12
EAN: 5056006194309
Origin Storage 32GB DDR4 3200MHz UDIMM 2Rx8 non-ECC 1.2V. Komponent: PC/server, Sisemälu: 32 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 32 GB, Sisemälu tüüp: DDR4, Mälu taktsagedus: 3200 MHz, Mälu kujutegur: 288-pin DIMM
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Mälu ORIGIN STORAGE 32GB DDR4 3200MHZ UDIMM 2RX8 NON-ECC 1.2V | €192.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 32 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 288-pin DIMM |
| ECC | Ei |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Tagantvalgustus | Ei |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |