Tootja: Origin Storage
Mudel: 5M30V06806-OS
EAN: 5059902005458
Origin Storage 16GB DDR4 3200MHz SODIMM 2RX8 Non-ECC 1.2V. Komponent: Sülearvuti, Sisemälu: 16 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR4, Mälu taktsagedus: 3200 MHz, Mälu kujutegur: 260-pin SO-DIMM
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage 16GB DDR4 3200MHz SODIMM 2RX8 Non-ECC 1.2V mälumoodul 1 x 16 GB | €38.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 16 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| Mälu pingerida | 2 |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |