| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
RAM для ноутбука Lenovo Lenovo 5M30Z71646 moduł pamięci 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz - OReol.eu | €106.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Sertifikaat | CE |
| Ühilduvad tooted | ThinkPad |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 30,1 mm |
| Kõrgus | 3,8 mm |
| Kaal | 15 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 157 mm |
| Pakendi sügavus | 57 mm |
| Pakendi kõrgus | 15 mm |
| Pakendi kaal | 30 g |