Tootja: Lenovo
Mudel: 4ZC7A15142
EAN: 0889488520480
Lenovo 4ZC7A15142. Komponent: PC/server, Sisemälu: 32 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 32 GB, Sisemälu tüüp: DDR4, Mälu taktsagedus: 2666 MHz, Mälu kujutegur: 288-pin DIMM, ECC
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4ZC7A15142 mälumoodul 32 GB 1 x 32 GB DDR4 2666 MHz ECC | €307.27 |
|
mts.ee |
Lenovo ThinkSystem 32GB TruDDR4 4ZC7A15142, 32 GB, 1 x 32 GB, | €382.65 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 32 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2666 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| Mälu pingerida | 2 |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Ühilduvad tooted | ST250, SR150, SR250 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |