Tootja: Lenovo
Mudel: 4ZC7A08706
EAN: 0889488486380
Lenovo 4ZC7A08706. Komponent: PC/server, Sisemälu: 8 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4, Mälu taktsagedus: 2933 MHz, Mälu kujutegur: 288-pin DIMM, ECC
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
LENOVO MEM 8GB 1Rx8 DDR4-2933MHz RDIMM PC4-23400 ECC CL21 1.2V | €58.89 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Registered (buffered) |
| Sisemälu | 8 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2933 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| Mälukanalid | Ühe kanaliga |
| Mälu pingerida | 8 |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |