| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Lenovo 4X71K08910 mälumoodul 32 GB 1 x 32 GB DDR5 4800 MHz ECC | €528.39 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 32 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Mälu taktsagedus | 4800 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| ECC | |
| Ühilduvad tooted | ThinkPad |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69,6 mm |
| Sügavus | 1,2 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Kaal | 15 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 157 mm |
| Pakendi sügavus | 58 mm |
| Pakendi kõrgus | 17 mm |
| Pakendi kaal | 30 g |