| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4X71F27331 mälumoodul 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz ECC | €130.81 |
|
datatronic.fi |
Lenovo 4X71F27331 muistimoduuli 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz ECC | €425.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 32 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| ECC | |
| Tagantvalgustus | |
| Sertifikaat | CE |
| Ühilduvad tooted | ThinkPad P1 Gen 4, P15 Gen 2, P17 Gen 2, T15g Gen 2 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69,6 mm |
| Sügavus | 1,2 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Kaal | 15 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 157 mm |
| Pakendi sügavus | 58 mm |
| Pakendi kõrgus | 17 mm |
| Pakendi kaal | 30 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |