Tootja: Lenovo
Mudel: 4X70W22200
EAN: 0193638231158
Kogege sujuvat mitmeülesannet samaaegselt Lenovo 4X70W22200 mälumooduliga. See 8 GB DDR4 moodul kiidab 2666 MHz kellakiirust, et pakkuda sujuvat ja tõhusat jõudlust. 260-pin SO-DIMM vormifaktor tagab ühilduvuse sülearvutitega. Kompaktse disainiga ja kaaludes vaid 15 g on see mälumoodul kerge ning lihtne paigaldada. Paketi kaal 30 g ja mõõtmed 15 x 57 x 157 mm võimaldavad seda kergesti transportida. Lisaks omab moodul ühtlustatud süsteemikoodi 84733020. Tehke oma sülearvuti kiiremaks ja sujuvamaks Lenovo 4X70W22200 mälumooduliga.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Lenovo 4X70W22200 muistimoduuli 8 GB 1 x 8 GB DDR4 2666 MHz | €146.90 |
|
tietokonekauppa.fi |
Lenovo - DDR4 - 8 GB - SO-DIMM 260-pin - 2666 MHz / PC4-2130 | €157.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2666 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 260-pin SO-DIMM |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 67,8 mm |
| Sügavus | 30,1 mm |
| Kõrgus | 3,8 mm |
| Kaal | 15 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 57 mm |
| Pakendi sügavus | 15 mm |
| Pakendi kõrgus | 157 mm |
| Pakendi kaal | 30 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |