Tootja: Lenovo
Mudel: 46W0761
EAN: 0387631261278
Lenovo 32GB PC3-14900. Komponent: PC/server, Sisemälu: 32 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 32 GB, Sisemälu tüüp: DDR3, Mälu taktsagedus: 1866 MHz, Mälu kujutegur: 240-pin DIMM, CAS-latentsusaeg: 13, ECC
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
LENOVO MEM 32GB 4Rx4 DDR3-1866MHz LRDIMM PC3-14900 ECC CL13 1.5V | €58.89 |
|
mts.ee |
IBM 32GB DDR3 PC3-14900 **New Retail** | €349.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Registered (buffered) |
| Sisemälu | 32 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR3 |
| Mälu taktsagedus | 1866 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 240-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS-latentsusaeg | 13 |
| Mälu pingerida | 4 |
| Mälu pinge | 1.5 V |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 95 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 85 protsenti |