| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 03T6456 mälumoodul 2 GB 1 x 2 GB DDR3 1600 MHz | €96.14 |
|
www.pc21.fr |
Lenovo 03T6456 mälumoodul 2 GB 1 x 2 GB DDR3 1600 MHz | €96.22 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 2 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 2 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR3 |
| Mälu taktsagedus | 1600 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 204-pin SO-DIMM |
| Plaatimine | Kuld |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 67,6 mm |
| Sügavus | 3 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Kaal | 20 g |