Tootja: Integral
Mudel: IN4T16GNELSI
EAN: 5055288482760
Integral IN4T16GNELSI. Komponent: PC/server, Sisemälu: 16 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR4, Mälu taktsagedus: 2666 MHz, Mälu kujutegur: 288-pin DIMM, CAS-latentsusaeg: 19
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 16 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2666 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS-latentsusaeg | 19 |
| Mälu pingerida | 2 |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Mooduli konfiguratsioon | 2048M x 64 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 133,3 mm |
| Kõrgus | 31,2 mm |