Tootja: Integral
Mudel: IN3V8GNAJKXLV
EAN: 5055288481121
Integral 8GB LAPTOP RAM MODULE LOW VOLTAGE DDR3 1600MHZ PC3-12800 UNBUFFERED NON-ECC SODIMM 1.35V 512X8 CL11. Komponent: Sülearvuti, Sisemälu: 8 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR3, Mälu taktsagedus: 1600 MHz, Mälu kujutegur: 204-pin SO-DIMM, CAS-latentsusaeg: 11, Toote värv: Must, Roheline
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 8 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR3 |
| Mälu taktsagedus | 1600 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 204-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| CAS-latentsusaeg | 11 |
| Laiuse kontroll | 64 bitti |
| Mälu pingerida | 2 |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mooduli konfiguratsioon | 1024M x 64 |
| Toote värv | Must, Roheline |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 67,6 mm |
| Kõrgus | 30 mm |