Tootja: Integral
Mudel: IN4V8GNELSX
EAN: 5055288482500
Integral 8GB LAPTOP RAM MODULE DDR4 2666MHZ PC4-21333 UNBUFFERED NON-ECC SODIMM 1.2V 1Gx8 CL19. Komponent: Sülearvuti, Sisemälu: 8 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4, Mälu taktsagedus: 2666 MHz, Mälu kujutegur: 260-pin SO-DIMM, CAS-latentsusaeg: 19
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 8 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2666 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| CAS-latentsusaeg | 19 |
| Mälu pingerida | 1 |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Mooduli konfiguratsioon | 1024M x 64 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69,7 mm |
| Kõrgus | 30 mm |