Tootja: Integral
Mudel: IN4T4GNDURX
EAN: 5055288482296
Integral 4GB PC RAM MODULE DDR4 2400MHZ PC4-19200 UNBUFFERED NON-ECC 1.2V 512x16 CL17. Komponent: PC/server, Sisemälu: 4 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR4, Mälu taktsagedus: 2400 MHz, Mälu kujutegur: 288-pin DIMM, CAS-latentsusaeg: 17
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 4 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2400 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS-latentsusaeg | 17 |
| Laiuse kontroll | 64 bitti |
| Mälu pingerida | 1 |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Mooduli konfiguratsioon | 512M x 64 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 133,3 mm |
| Kõrgus | 31,2 mm |