Tootja: Integral
Mudel: IN4V4GNCUPX
EAN: 5055288482302
Integral 4GB LAPTOP RAM MODULE DDR4 2133MHZ PC4-17000 UNBUFFERED NON-ECC 1.2V 512x16 CL17. Komponent: Sülearvuti, Sisemälu: 4 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR4, Mälu taktsagedus: 2133 MHz, Mälu kujutegur: 260-pin SO-DIMM, CAS-latentsusaeg: 15
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 4 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2133 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| CAS-latentsusaeg | 15 |
| Mälu pingerida | 1 |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Mooduli konfiguratsioon | 512M x 64 |
| Tagantvalgustuse värv | Roheline |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69,7 mm |
| Kõrgus | 30 mm |