| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Оперативная память HP V6, DDR4, 16 GB, 2666MHz, CL16 (7EH62AA#ABB) - OReol.eu | €72.00 |
|
www.topbiz.fr |
HP V6 module de mémoire 16 Go 2 x 8 Go DDR4 2666 MHz | €87.38 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 16 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2666 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Tehnilised andmed | |
| Kaubaaluste netosügavus | 13,6 cm |
| Kaubaaluste netolaius | 6,2 mm |
| Kaubaaluste netosügavus | 3,62 cm |
| Aluse netokaal | 34 g |