| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP PC3-12800 4GB mälumoodul 1 x 4 GB DDR3 1600 MHz | €105.40 |
|
mts.ee |
HP PC3-12800 4GB mälumoodul 1 x 4 GB DDR3 1600 MHz | €9944.56 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR3 |
| Mälu taktsagedus | 1600 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 67,7 mm |
| Sügavus | 20 mm |
| Kõrgus | 2.45 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |