| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Pamiec HP MEM, SODIMM 16GB 1.2v MEM, SODIMM 16GB 1.2v (5704174952046) operatīvā atmiņa | €160.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2666 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 260-pin SO-DIMM |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69 mm |
| Kõrgus | 30 mm |