| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
HP 855842-972 Speichermodul 4 GB DDR4 2400 MHz (855842-972) | €197.55 |
|
direkt.jacob.de |
HP 855842-972 Speichermodul 4 GB DDR4 2400 MHz (855842-972) | €215.66 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2400 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 260-pin SO-DIMM |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69 mm |
| Kõrgus | 30 mm |