| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
HP 691740-001 4GB DDR3 1600MHz Speichermodul (691740-001) | €111.10 |
|
direkt.jacob.de |
HP 691740-001 4GB DDR3 1600MHz Speichermodul (691740-001) | €151.59 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR3 |
| Mälu taktsagedus | 1600 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 204-pin SO-DIMM |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Ühilduvad tooted | EliteBook 745 G2 |
| Muud funktsioonid | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |