Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2666 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 288-pin DIMM |
| HP segment | Ettevõtlus |
| Ühilduvad tooted | HP ProDesk 400 G4 SFF, HP ProDesk 400 G4 MT, HP ProDesk 600 G3 MT, HP ProDesk 600 G3 SFF, HP EilteDesk 800 G3 TWR, HP EliteDesk 800 G3 SFF |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 133,3 mm |
| Sügavus | 30,7 mm |
| Kõrgus | 3,1 mm |
| Kaal | 15,5 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |