| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Оперативная память HP DDR4, 4 GB, 2400MHz, (Z4Y84AA#AC3) - OReol.eu | €19.00 |
|
eltek.lv |
Pamięć HP DDR4, 4 GB, 2400MHz, (Z4Y84AA#AC3) | €20.46 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2400 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 260-pin SO-DIMM |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69,6 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |