| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
RAM для ноутбука HP 4GB, 2133MHz, 1.2v, DDR4 DIMM - OReol.eu | €91.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2133 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Toote värv | Roheline |
| Muud funktsioonid | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |