| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
HP 286H5AA module de mémoire 4 Go 1 x 4 Go DDR4 3200 MHz | €34.90 |
|
www.pc21.fr |
HP 286H5AA mälumoodul 4 GB 1 x 4 GB DDR4 3200 MHz | €35.24 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69,6 mm |
| Sügavus | 30 mm |
| Kõrgus | 3,5 mm |
| Kaal | 7,75 g |