| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP 1GB PC2-4200 mälumoodul DDR2 533 MHz | €131.53 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 1 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR2 |
| Mälu taktsagedus | 533 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 240-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS-latentsusaeg | 4 |
| Mälu pinge | 1.8 V |
| Mooduli konfiguratsioon | 64M x 8 |